Elretur – Dir. Christoffer Boe

ReSound – Dir. Stevan Treshow

Carlsberg – Dir. Martin Krejci

Skoda – Dir. Arni Thor Jonsson

Netto – Dir. Stevan Treshow

SuperBrugsen – Dir. Kim Jacobsen

Dong – Dir. Mats Stenberg

Oddset – Dir. Stevan Treshow

Lego Star Wars – Dir. Peder Norlund

Lotto Plus – Dir. Stevan Treshow

Lego City – Dir. Peder Norlund

TDC – Dir. Mats Stenberg

TDC – Dir. Mats Stenberg

The Key / Justin Bieber – Dir. Peter Glanz

Synoptik – Dir. Stevan Treshow

Dong – Dir. Mats Stenberg

Ørnens Øje – Dir. Peter Flinth – Assistant Property Master

Det Store Flip – Dir. Niels Gråbøl – Car Props

Når Mor Kommer Hjem – Dir. Lone Scherfig – Props

Farligt Venskab – Dir. Jørn Faurshou – Assistant Property Master

Under Overfladen – Dir. Morten Køhlert – Set Dresser

Den Eneste Ene – Dir. Susanne Bier – Props

Her i Nærheden – Dir. Kaspar Rostrup – Property Master

Arven – Dir. Per Fly – Props

Dear Wendy – Dir. Thomas Vinterberg – Second Unit Property Master

Naturli’ – Dir. Meeto Grevsen

PFA – Dir. Stevan Treshow

Grimasser der passer – TV2 Charlie

Stimorol – Dir. Mats Stenberg

Aalborg Uni – Dir. Klaus Spendser

Coca Cola Light – Dir. Michael Toft

Statoil – Dir. Jonas Zachrisson

TDC – Dir. Mats Stenberg

Interflora Kunst – Dir. Mats Stenberg

Interflora Hest – Dir. Mats Stenberg

Eva Trio – Dir. Michael Abel

Føtex – Dir. Michael Abel

Suzuki – Dir. Stevan Treshow

Føtex – Dir. Michael Abel

Lego Ultra Agents – Dir. Michael Abel

Nykredit – Dir. Simon Ladefoged

Egekilde – Dir. Mike Nybroe

Zenji – Dir. Kim Hattesen

Ellemann Lykketoft – TV2 News

Mogensen & Kristiansen – TV2 News

Koks i Køkkenet – DR2

Talkshowet Meyerhiem – TV2 Charlie

Spørg Charlie – TV2 Charlie

Zulu Late Night Live – TV2 Zulu

Hjerteforeningen – Dir. Tobias Boesen

Trygfonden – Dir. Claus Collstrup

Oddset – Dir. Kim Jacobsen

Kræftens Bekæmpelse – Dir. Simon Ladefoged

Somersby – Dir. Kim Hattesen

Velux – Dir. Kim Jacobsen

It’s All About Love – Dir. Thomas Vinterberg – Art Department Coordinator

Fakiren fra Bilbao – Dir. Peter Flinth – Set Decorator

Unge Andersen – Dir. Rumle Hammerich – Art Department Coordinator

Tuborg Rå – Dir. Simon Bonde

Tuborg Classic – Dir. Simon Bonde

Tuborg Classic – Dir. Kim Hattesen

Widex – Dir. Michael Abel

Copenhagen – Dir. Michael Abel

Tuborg – Dir. Michael Abel

Coca Cola – Dir. Thor Saevarsson

De Danske Spritfabrikker – Dir. Jannik Johansen

Bianco – Dir. Mats Stenberg

Der var engang en dreng – Dir. Wikke & Rasmussen – Set Decorator

De Største Helte – Dir. Thomas Vinterberg – Set Decorator

Mørke – Dir. Jannik Johansen – Set Decorator

Mørk & Jul – TV2 Zulu

Brian Mørk Show – TV2 Zulu

Oscar Show – TV2 Film

Argh! Det gjorde jeg bare ik’ – TV2 Zulu

Orifarm – Dir. Stevan Treshow

Ekspres Bank – Dir. Stevan Treshow

Carlsberg – Dir. Peter Lydon

Lego Star Wars – Dir. Peder Norlund

Ekstra Bladet – Dir. Stevan Treshow

Spar Nord Bank – Dir. Simon Ladefoged

Stjerner På Væggen – TV3

Ibo’s Talkshow – TV3